Masáže a další terapie

Objednávky: Karolína Malečková, tel.: 606 304 210

KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE V překladu lebko-křížová terapie je technika uzdravující tělo i mysl především pomocí uvolnění fyzických a emocionálních blokád v těle. Jedná se o velmi jemnou techniku, o to však s hlubším působením. Kraniosakrální terapie (CST) aktivuje samoléčebné procesy v těle svým zaměřením na nejvyšší možnou harmonizaci pulsující energie mozkomíšní tekutiny.

DORNOVA METODA „Naučím tě, co máš dělat, abys mě už nepotřeboval“ Naše tělo je fantastické. Dokáže se opravit samo, pokud mu to umožníme a také trochu pomůžeme. Dornova metoda – hledá skutečnou příčinu pohybových potíží. Nejprve se zabývá končetinami, které bývají z 95-ti% nesprávně usazeny, tím vznikne jejich nestejná délka, na kterou musí páteř reagovat dalším nesprávným zakřivením. Postupně se rovnají další části těla. Je to jemná technika, která pomáhá při bolestech zad, kyčlí, končetin, krční páteře, hlavy, ramen, někdy uvolňuje i skřípnuté nervy (např. sedací) a hlavně pomáhá se správným držením těla, a tím výrazně omezuje opotřebování a degeneraci kloubů a udržuje lepší pohyblivost.

Reflexologie Více než tisíc let stará asijská metoda, která se považuje za jednu z nejúčinnějších metod z alernativní edicíny a samoléčby. Je založena na holistických principech a na předpokladu, že na koncích těla ( rukou a nohách) se nacházejí nervová zakončení, která mají přímou souvislost s vnitřními orgány. Každou část lidského těla lze ovlivňovat tlakem prstů na různě velké plošky, či body na chodidlech, prstech, nártech a kotnících. Ulevuje bolesti a dokonce i léčí

Manuální lifting obličeje – neinvazivní ošetření pleti – dokáže výrazně zpevnit a omladit obličej. Velmi jemná a příjemná technika, šetrná k pokožce, která následným uvolněním svalů a úponů v obličeji podporuje regeneraci vazivových a elastických struktur.Odstraňují se unavené a povadlé rysy. Současně přispívá k uvolnění stresu a psychické svěžesti. Rozdíl je vidět již po prvním ošetření bez použití skalpelu, narkózy a následné dlouhodobé rekonvalescenci, kdy se vypínají vrásky, probíhá hloubková regenerace pleti a celý obličej se vypíná a září.

Masáže – sportovní, rekondiční, relaxační

Kombinace relaxačních technik

Ceny masáží a procedur se odvíjí od celkového času stráveného ve studiu dle paušálního tarifu. Paušání cenou se rozumí základní cena všech úkonů, tj.:

400.-Kč / 30min (u reflexologie)

800.-Kč / 60 min

1200.-Kč / 90 min

1600.-Kč / 120 min ( u Kombinace relaxačních technik)

Za každou započatou čtvrthodinu je cena navýšena o 200.-Kč.

Pro studenty a seniory od 65 let nabízím individuální slevy dle předchozí dohody.

Těším se na vaši návštěvu,

Karolína Malečková