Podívejte se také na moje nové stránky

objednávky: Diana Novotná, tel.: 723 401 779

Dr. Hauschka

Dr. Rudolf Steiner (zakladatel antroposofického lékařství):

„Studujte rytmy, rytmy přinášejí život.“

Právě z této myšlenky vycházel Dr. Hauschka při vývoji přípravků pro ošetření pleti, kdy si uvědomil, že cílem kosmetiky musí být nastolení, či navrácení přirozené rovnováhy pokožce. Kosmetické přípravky Dr. Hauschka pleť nerozdělují do různých typů. Tím, že je na pleť nahlíženo jako na celostní orgán a je stimulována vnitřní aktivita pokožky, docílíme toho, že pleť sama regeneruje, jsou nastoleny přirozené procesy a rytmy pokožce vlastní a je obnovena a posílena její ochrana před vnějšími vlivy.

Základem přípravků Dr. Hauschka jsou vysoce kvalitní substance (léčivé rostliny pěstované biologicko-dynamickým způsobem ve vlastních zahradách, další pocházejí z ekologického zemědělství a volného sběru). Rostliny jsou sbírány ručně a dále šetrně zpracovávány. Při výrobě jsou zohledněny přirozené rytmy, jakými jsou světlo–tma, teplo–zima, pohyb–klid. V rámci těchto procesů jsou získávány z léčivých rostlin jedinečné a kvalitní esence a olejové výtažky.

Metoda kosmetického ošetření Dr. Hauschka se různě liší od obvyklých způsobů profesionální kosmetické péče, neboť kombinuje jedinečným způsobem jednotlivé vlastnosti přípravků s praktickou aplikací. Středem metody profesionálního ošetření kosmetiky Dr. Hauschka je lymfatická stimulace, která se provádí přímo ručně a za použití speciálních štětečků vzájemnými, rytmicky sladěnými, klidnými a zároveň pružnými pohyby. Lymfatická stimulace působí podle zákonů trojího členění na celé lidské tělo spořádaným a tvořivým způsobem. Dokáže oživit éterické tělo člověka v tom, že se ošetření celého obličeje a hlavy zpětně odráží na celé lidské tělo.

Kosmetické přípravky Dr. Hauschka jsou, vzhledem k orientaci na pokožku jako celek, vyhrazeny jak pro ženy, tak i pro muže, mladistvé a děti. Díky svým ochranným, posilujícím, oživujícím a regeneračním vlastnostem nás mohou všechny provázet v každém věku. Při jejich použití se bude pokožka postupně učit fungovat zdravě a normálně, bez jakékoliv závislosti, či jiné negativní reakce.

KLASICKÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ METODOU DR. HAUSCHKA

intenzivní a relaxační ošetření určené k harmonizaci všech projevů pleti.

Péče v přibližné délce trvání až 120 min., kosmetička se plně věnuje klientce z hlediska celostního přístupu, kromě péče o obličej, krk a dekolt dochází zároveň k ovlivňování
i ostatních částí těla a psychiky, uvolnění horních a dolních končetin, hlavy a krku, za pomoci speciální intenzivní kúry (výživné ampule), masek, lymfatické stimulace, uvolňujících aromatických kompresí a dalších příjemných procedur. Na přání klientky je možná úprava a barva obočí i barvení řas, právě tak povrchové čištění pleti. Individuální poradenství v rámci péče je zahrnuto v ceně.

Cena 1.750,- Kč

RELAXAČNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ DR. HAUSCHKA

uvolňující péče určená pro všechny projevy pleti.

Ošetření zaujímá přibližně 90 min., zahrnuje celistvou péči o obličej a dekolt, čištění pleti, úpravu obočí, případně barvení řas a obočí, lymfatickou stimulaci, masky, výživnou ampuli, teplé provoněné komprese na obličej, dekolt a šíji další uvolňující péči. Na přání klientky je možná úprava obočí i povrchové čištění pleti. Individuální poradenství v rámci péče je zahrnuto v ceně. Cena 1.350,- Kč

ČIŠTĚNÍ PLETI KOSMETIKOU DR. HAUSCHKA

Šetrné čištění pleti v délce cca 60ti min.(dle předchozí dohody ručně nebo ultrazvukem), úprava a barvení obočí, aplikace čistící masky, zklidnění pleti biostimulačním laserem. Individuální poradenství v rámci péče je zahrnuto
v ceně.

Cena 800,- Kč

Upozornění: Absenci je nutné omlouvat minimálně 24h před plánovaným termínem, jinak bude při příště návštěvě doúčtován poplatek 500,- Kč za blokaci nevyužitého termínu. V případě takto neomluvených absencí u předplacených dárkových poukazů a laserových kúr, procedura propadá.

Primavera – bio / AROMATERAPEUTICKÉ PĚSTÍCÍ RITUÁLY

Primavera znamená v překladu jaro – ztělesnění svěží, rozkvétající zeleně, krásy barev a květin. Filosofií německé společnosti Primavera je vyrábět přírodní produkty mimořádné kvality, a to zodpovědným a trvale udržitelným způsobem. Primavera proto nakládá jemně a s respektem se všemi přírodními zdroji, protože jen čistá a nezměněná příroda poskytuje perfektní rovnováhu a vyváženost. Všechny suroviny k výrobě kosmetiky Primavera jsou získávány z kontrolovaného ekologického a bio-dynamického zemědělství, které respektuje přirozené rytmy přírody a nevyčerpává půdu – jeho smyslem je vrátit zemi vše, co si od ní vezmeme.

Kosmetické ošetření Primavera je jako příroda na jaře – přináší novou životní sílu. Náš pěstící rituál je vlastně něco víc, než jen kosmetické ošetření, nabízí klid a vyváženost a zároveň dobíjí energii svými blahodárnými účinky. Působí na člověka celostně, na jeho tělo, duši i mysl.

Příroda nám poskytla cenné oleje, esence a polodrahokamy. Tyto dary využívám v kosmetickém ošetření, abych vyzdvihla přirozenou krásu a dosáhla co nejlepšího výsledku v péči o pleť. Jádrem pěstícího rituálu jsou cenné semínkové a základové oleje té nejvyšší kvality a stejně tak éterické oleje – koncentrovaná životní síla rostlin. Pleť hýčkám masáží s cílenými hmaty rukou a pomocí blahodárných polodrahokamů.

Čeká Vás nevšední zážitek– po ošetření pěstícím rituálem Primavera bude Vaše pleť zářivá, tělo odpočaté, mysl klidná a Vaše duše radostná.

Ošetření v délce trvání až 120 min. zahrnuje úvodní uvolňující rituál, čištění pleti, peeling, úpravu obočí (případně barvení obočí, řas a depilaci horního rtu či brady), aroma komprese, vliesovou masku, lymfatickou stimulaci, zapracování hydratační nebo vyživující olejové kapsle, zpevňující vyhlazující masáž obličeje (masáž za pomoci rukou a polodrahokamů), omlazující a zpevňující masku „Bio modelage“nebo masku dle momentální potřeby pleti , závěrečnou péči, individuální poradenství.

Ošetření v délce trvání cca 60 min. zahrnuje uvolnění, čištění pleti, peeling, aroma komprese, úpravu obočí, zapracování hydratační nebo vyživující olejové kapsle, kratší vyhlazující masáž obličeje (masáž za pomoci rukou a polodrahokamů), vliesovou masku, závěrečnou péči a individuální poradenství.

Pěstící rituál NEROLI Cassis – hydratace normální a smíšená pleť

Cena 1750.- Kč (doba trvání až 120 min.)

Pěstící rituál RŮŽE – zralá a unavená pleť

Cena 1750.-Kč (doba trvání až 120 min.)

Pěstící rituál Šalvěj/ Hroznové jádro – mastná a smíšená, aknózní pleť

Cena 1750.-Kč (doba trvání až 120 min.)

Hloubkové čištění

Zahrnuje důkladné čištění pleti bílým jílem, peeling, úpravu obočí, čištění ultrazvukem, případně hloubkové mechanické čištění, 2x vliesovou masku a hydratační/zklidňující péči, individuální poradenství. Doba trvání cca 60 min. Cena 800.-Kč

Pěstící rituál Manuka/ Brutnák – citlivá pleť

Cena 1750.-Kč (doba trvání až 120 min.)

OŠETŘENÍ PRO MUŽE

Zahrnuje důkladné čištění pleti, peeling, masáž obličeje/ mikromasáž očního okolí, vliesovou masku, závěrečnou péči, individuální poradenství. Doba trvání cca 60 min. Cena 1350.-Kč

Upozornění: Absenci je nutné omlouvat minimálně 24h před plánovaným termínem, jinak bude při příště návštěvě doúčtován poplatek 500,- Kč za blokaci nevyužitého termínu. V případě takto neomluvených absencí u předplacených dárkových poukazů a laserových kúr, procedura propadá.

Nabídka dalších kosmetických úkonů

úprava obočí (dle rozsahu) cena 150,- Kč až 200,- Kč

barvení obočí 150,- Kč

barvení řas 250,- Kč

DEPILACE

horní ret nebo brada cena 150,- Kč

další obličejové části – *cena 150,-Kč až 200,- Kč

ruce, lýtka nebo stehna – *cena 400,-Kč500,- Kč

celé nohy – cena *800,-Kč1000,- Kč

podpaží cena 250,- Kč

*(dle rozsahu depilované oblasti)

OŠETŘENÍ BIOSTIMULAČNÍM LASEREM

5 min.aplikace – 150,- Kč

10 min.aplikace – 200,- Kč

15 min.aplikace – 300,- Kč

nanesení kolagenové masky+ aplikace laseru – cena 390,- Kč

INTENZIVNÍ LASEROVÁ KÚRA

10 x 10 min. ošetření laserem (zvýhodněná cena při platbě celé kúry předem) 1800,- Kč

10 x 15 min. ošetření laserem (zvýhodněná cena při platbě celé kúry předem) 2700,- Kč

Regenerace (omlazení) pleti – intenzivní kolagenová kúra -5x ošetření biostimulačním laserem s aplikací kolagenové masky cena za kúru 1800,- Kč

Ošetřením biostimulačním laserem dochází výrazně k celkové regeneraci, vyhlazení, pružnosti a elasticitě pleti, urychlení hojení zánětlivých projevů pokožky, především akné, herpes (opar), zklidnění podrážděné pleti a další. Aplikace laseru napomáhá čištění a stahování rozšířených pór. Laserová vlasová kúra napomáhá k regeneraci vlasové pokožky (vlasy jsou živější) a zamezení vypadávání vlasů (vlasová alopecie)

Upozornění: Absenci je nutné omlouvat minimálně 24h před plánovaným termínem, jinak bude při příště návštěvě doúčtován poplatek 500,- za blokaci nevyužitého termínu. V případě takto neomluvených absencí u předplacených dárkových poukazů a laserových kúr, procedura propadá.