ŽENSKÁ BYLINNÁ NAPÁŘKA

Pár slov o napářce:

I když se o Ženské vaginální napářce mluví teprve krátce, má tato metoda dávné kořeny a to nejen u nás, ale i daleko za mořem. Metoda, která probíhala ve více oblastech na míle vzdálených od sebe, svědčí o své důležitosti pro ženy. Protože kam nechodí lékař, musí si žena pomoci sama – už v dobách, kdy se člověk spoléhal na dané prostředí, kde žije a na přírodu a plody, které mu skýtá, instinktivně věděl, že toto spojení není náhodné a uměl tedy dary Zěmě využít ve svůj prospěch . A i jako prevenci mnoha neduhů. Sbíral byliny a znal jejich účinky. A tak ženy záhy věděly, jak si ulevit např.při porodu – kdo by neznal z historie momenty, kdy v chalupě vaří voda v hrncích-nač asi? Napařováním se ale dalo preventivně předejít mnoha gynekologickým potížím nebo i výběrem správných bylin a díky prokrvení a prohřátí orgánů teplou parou připravit tělo k otěhotnění.

Vliv bylinné napářky při každoměsíční péči:

– celková očista dělohy – zklidnění menstruačních potíží – revitalizace dělohy – zdravější a příjemnější cyklus – zdravé poševní prostředí – vyrovnaná hladina poševního pH – upravení pravidelnosti cyklu -vyčištění dělohy, které vede k vyšší šanci otěhotnět – vymizení migrény doprovázející menstruaci – vymizení příznaků PMS – prohřátí, zvlhčení a uzdravení pánevního dna – příjemný čas strávený jen sama se sebou v napojení na své lůno – díky uvolnění uložených emocí můžete lépe využít energii, která v této oblasti sídlí a je zdrojem vašeho tvůrčího potenciálu

Ženská bylinná napářka patří po mé zkušenosti k dalším osvědčeným a tradičnám metodám, které vedou k ozdravení ženy a zkvalitnění způsobu jejího života. Existuje spousta bylin, květin a byliných směsí, kterými lze napařovat. Napářka je nejen ozdravná, ale i velmi relaxační.

Napářku zpravidla provádím v rámci Rituálu Zavinování u vás doma ( pro objednání a dotazy mě kontaktujte prosím emailem di.novotna@seznam.cz nebo tel.: 723 401 779 )

Více na : diananovotna.cz/ritualy