KNlogo_hrz

 

čistě přírodní a přírodně čistá kosmetika z Litvy potěší Vaši pleť i duši

Aromata Mirabilia je od roku 2007 největším litevským producentem přírodní kosmetiky a aromaterapeutických produktů. Nabízí kompletní sortiment účinné přírodní kosmetiky, která stejně jako vysoce kvalitní esenciální a kosmetické oleje vzniká přímo v laboratořích Aromata Mirabilia. Unikátní jsou také přírodní parfémy a vonné kompozice, které Aromata Miribilia vytváří z více než 500 rostlinných aromatických substancí té nejvyšší kvality.

Všechny produkty Aromata Mirabilia jsou čistě přírodní, jedinečné, účinné a vysoce kvalitní, neobsahují žádné syntetické přísady a některé se řadí do kategorie „vegan and raw“. Při výrobě jsou striktně využívány pouze procesy zpracování za studena tak, aby v každém produktu zůstala zachována co nejvyšší koncentrace cenných bioaktivních substancí a životní energie rostlin. Nejde tu jen o vůni originálních substancí, ale také o jejich výjimečné terapeutické účinky.

Rostlinné extrakty, které Aromata Mirabilia objevuje, vybírá a o něž profesionálně pečuje, pocházejí z celého světa. Ať už jsou pečlivě pěstovány na malých ekologických farmách, sbírány v divoké přírodě, vysokých horách či exotických krajích, nikdy nejsou vybírány podle ceny, ale pouze podle stupně kvality.

Filosofií společnosti Aromata Mirabilia je respekt k Zemi, rostlinám, lidem a tradicím….

Květové vody

Květové vody (hydroláty) jsou ideální pro pleť, zejména kůži obličeje a její péči. Mohou být použity jako složka krémů, pleťových vod, čistících mlék, masek, stejně jako samostatné, jako pleťové osvěžující prostředky, tonika a hydratace. Během posledních desetiletí lidé jeví zájem o hydroláty a další produkty aromatických vod.
Voda se vyznačuje určitou funkcí přijímat informace (v tomto případě z živých rostlin), ukládat a přenášet je do lidského těla, zejména sestávající z vody. Květové vody se někdy nazývají „homeopatie“-aromaterapie na racionálním základě, protože doplňují aromaterapii v souvislosti s esenciálními oleji (i když obsahují velmi malé množství roztaveného esenciálního oleje). To je široce uznávána základní látka destilovaných rostlinných vod vysoké kvality a patří mezi nejbezpečnější léčebné materiály.
Jsou dobře snášeny, a dominují zde antiseptické a protizánětlivé látky.
Destilované vody s rostlinnou vůní a s esenciálním olejem, voní méně intenzivně, i když pach některých hydrolatátů není tak příjemný, jako u samotných esenciálních olejů. Je také pravda, že destilované rostliny ve vodě „žijí v harmonii“ s esenciálními oleji, a obojí mohou být použity společně v zájmu zlepšení vlivu éterických olejů. Květové vody opůsobí jemněji a na jiné úrovni. Použitím na kůži zjistíte účinek po delší době,než za použití éterického oleje. Nicméně tyto přírodní, vysoce kvalitní „potenciální vody“ jsou jemné, chrání a pěstí efektivně v domácích podmínkách, vhodné i pro kojence, malé děti, seniory a velmi citlivé osoby.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Damašská růže

Damašská růže je určená pro osvěžení suché, citlivé, zralé a unavené pleti. 100 %-ní přírodní produkt získaný parní destilací pupenů a květů Damašské růže původem z Bulharska.

Himalájská růže

Himalájská růže je vhodná pro osvěžení, čištění a tonizaci především suché a zralé pleti. 100 %-ní přírodní produkt získaný parní destilací z čerstvých poupat Bourbonské růže původem z Indie.

Lemon Tea Tree

Lemon Tea Tree je určen pro osvěžení, hydrataci a čištění mastné, problematické a aknozní pleti. 100 %-ní přírodní produkt získaný parní destilací větví a listů Leptospermum petersonii (Lemon Tea Tree). Nedráždí, zklidňuje, zlepšuje náladu, působí proti přecitlivělosti, stresu a smutku.

Čampaka

Čampaka je doporučována pro omlazení a čištění suché a citlivé pleti. 100 %-ní přírodní produkt získaný parní destilací suchých květů Čampaky původem z Indie.

Palmarosa

Palmarosa (tráva s vůní růže) vhodná pro omlazení, osvěžení a čištění suché, normální ,mastné, smíšené a zralé pleti. Nepoužívat na citlivou pleť! 100 %-ní přírodní produkt získaný parní destilací květů Palmarosy, původem z Indie, Uttarákhand)

Arabský jasmín

Arabský jasmín (Sambac) je ideálním přípravkem pro osvěžení,čištění a tonizaci suché,normální a mastné pleti.Není vhodný pro citlivou pleť. 100% přírodní produkt získaný parní destilací květů Jasmínu arabského. Vůně Jasmínu arabského působí jako antidepresivum, afrodisiakum a zlepšuje náladu. Země původu: Indie.

Rmen římský

Rmen římský (Heřmánek) je vhodný pro osvěžení, čištění, zklidnění a tonizaci citlivé, aknózní a problematické pleti.

Divoká levandule

Levandule je vhodná pro normální, suchou, mastnou a aknozní, smíšenou a citlivou pleť. Osvěžuje, zvlhčuje a zklidňuje pleť. Vhodná i pro děti. 100 %-ní přírodní produkt získaný parní destilací čerstvé, Divoké levandule. Země původu: Francie (Provance)

Bříza bělokorá

Bříza bělokorá je určena pro osvěžení, čištění, zklidnění a tonizaci citlivé a unavené pleti. 100 %-ní přírodní produkt získaný parní destilací Břízy bělokoré.

Vilín virginský

Vilín virginský je vhodný pro čištění, hydrataci a tonizaci zralé, mastné, aknozní a smíšené pleti a pleti s rozšířenými kapiláry. 100 %-ní přírodní produkt obsahující esence Vilínu virginského. Země původu: Francie (Korsika)

Cist ladanový

Cist ladanový je ideální pro osvěžení, čištění, zklidnění a tonizaci pleti s rozšířenými kapiláry. 100 %-ní přírodní produkt získaný parní destilací Cistu ladanového.