OŠETŘENÍ kosmetikou Primavera

objednávky: Diana Novotná, tel.: 723 401 779

Aromaterapeutické pěstící rituály

Primavera znamená v překladu jaro – ztělesnění svěží, rozkvétající zeleně, krásy barev a květin. Filosofií německé společnosti Primavera je vyrábět přírodní produkty mimořádné kvality, a to zodpovědným a trvale udržitelným způsobem. Primavera proto nakládá jemně a s respektem se všemi přírodními zdroji, protože jen čistá a nezměněná příroda poskytuje perfektní rovnováhu a vyváženost. Všechny suroviny k výrobě kosmetiky Primavera jsou získávány z kontrolovaného ekologického a bio-dynamického zemědělství, které respektuje přirozené rytmy přírody a nevyčerpává půdu – jeho smyslem je vrátit zemi vše, co si od ní vezmeme.

Kosmetické ošetření Primavera je jako příroda na jaře – přináší novou životní sílu. Náš pěstící rituál je vlastně něco víc, než jen kosmetické ošetření….nabízí klid a vyváženost a zároveň dobíjí energii svými blahodárnými účinky. Působí na člověka celostně, na jeho tělo, duši i mysl.

Příroda nám poskytla cenné oleje, esence a polodrahokamy. My tyto dary využíváme v našem kosmetickém ošetření, abychom vyzdvihli přirozenou krásu a dosáhli co nejlepšího výsledku v péči o pleť. Jádrem pěstícího rituálu jsou cenné semínkové a základové oleje té nejvyšší kvality a stejně tak éterické oleje – koncentrovaná životní síla rostlin. Pleť hýčkáme uměním masáže cílenými hmaty rukou a pomocí blahodárných polodrahokamů.

Zvu Vás do našeho kosmetického studia ke skutečně nevšednímu zážitku – sami se přesvědčíte, že po ošetření pěstícím rituálem Primavera bude Vaše pleť zářivá, tělo odpočaté, mysl klidná a Vaše duše radostná…

S respektem a obdivem ke společnosti Primavera za to, jakým způsobem vyrábí své produkty, s osobní zkušeností, která mě přesvědčila o jejich kvalitě, a s úctou k Vám, se těším na setkání

Diana Novotná

Ošetření v délce trvání až 120 min. zahrnuje úvodní uvolňující rituál, čištění pleti, peeling, úpravu obočí (případně barvení obočí, řas a depilaci horního rtu či brady), aroma komprese, vliesovou masku, lymfatickou stimulaci, zapracování hydratační nebo vyživující olejové kapsle, zpevňující vyhlazující masáž obličeje (masáž za pomoci rukou a polodrahokamů), omlazující a zpevňující masku „Bio modelage“nebo masku dle momentální potřeby pleti , závěrečnou péči, individuální poradenství.

Ošetření v délce trvání cca 60 min. zahrnuje uvolnění, čištění pleti, peeling, aroma komprese, úpravu obočí, zapracování hydratační nebo vyživující olejové kapsle, kratší vyhlazující masáž obličeje (masáž za pomoci rukou a polodrahokamů), vliesovou masku, závěrečnou péči a individuální poradenství.

Ošetření NORMÁLNÍ A DEHYDROVANÉ PLETI

Pěstící rituál NEROLI Cassis (doba trvání až 120 min.)

Cena 1.490.- Kč

Kosmetické ošetřeni NEROLI Cassis (doba trvání cca 60 min.)

Cena 850,- Kč

Ošetření ZRALÉ A UNAVENÉ PLETI

Pěstící rituál RŮŽE – Granátové jablko (doba trvání až 120 min.)

Cena 1.590.- Kč

Kosmetické ošetření RŮŽE – Granátové jablko (doba trvání cca 60 min.)

Cena 850,- Kč

Ošetření SMÍŠENÉ A MASTNÉ PLETI

Pěstící rituál Šalvěj – Hroznové jádro (doba trvání až 120 min.)

Cena 1.490,- Kč

Hloubkové čištění – kosmetické ošetření Šalvěj – hroznové jádro
Zahrnuje důkladné čištění pleti bílým jílem, peeling, úpravu obočí, čištění ultrazvukem, případně hloubkové mechanické čištění, 2x vliesovou masku a hydratační/zklidňující péči, individuální poradenství. Doba trvání cca 70 min.

Cena 690,- Kč

Ošetření CITLIVÉ PLETI

Pěstící rituál Manuka – Brutnák (doba trvání až 120 min.)

Cena 1.490,- Kč

Kosmetické ošetřeni Manuka – Brutnák (doba trvání cca 60 min.)

Cena 850,- Kč

Ošetření pro MUŽE

Zahrnuje důkladné čištění pleti, peeling, vyhlazující masáž obličeje, vliesovou masku, závěrečnou péči, individuální poradenství. Doba trvání cca 60 min. 

Cena 850,- Kč

 

Upozornění: Absenci je nutné omlouvat minimálně 24h před plánovaným termínem, jinak bude při příště návštěvě doúčtován poplatek 290,- za blokaci nevyužitého termínu. V případě takto neomluvených absencí u předplacených dárkových poukazů a laserových kúr, procedura propadá.