Diana Novotna - Kosmetika Dr. Hauschka

objednávky: Diana Novotná, tel.: 723 401 779

OŠETŘENÍ kosmetikou Dr. Hauschka

Dr. Hauschka vycházel při vývoji  přípravků pro ošetření pleti z myšlenky Dr.Rudolfa Steinera (zakladatele antroposofického lékařství), kterou je rytmus, jenž přináší život. Přirozené rytmy, jakými jsou světlo/tma, teplo/zima, pohyb/klid jsou vlastní jak rostlinám, tak i nám, lidem. Bez rytmu není harmonie, disharmonie přináší další nerovnováhu a právě tyto dlouhodobé výkyvy mívají, ač si to málo kdo z nás připouští, za následek mnoho neobjasněných neduhů ať uvnitř nás samotných, nebo vnějších projevů pokožky.

Naslouchejme přírodě, učme se od ní, každá bylinka má zde svůj smysl, nabízí nám nepřeberné množství příjemných a přirozených možností, jak potěšit nás, i ostatní.

Člověk již dávno pochopil, že rostliny mají vzácnou schopnost uzdravovat, či udržovat nás v rovnováze, ať už to bylo prostřednictvím kvalitních esencí a olejových výtažků používaných v bylinných koupelí, mastí, balzámů a dalších přípravků.

Zastavme se v dnešní rychlé době a načerpejme něco z toho, co nám příroda poskytuje, zamysleme se, co je účelem našeho bytí, přivoňme si ke krásným, ničím nenahraditelným přírodním esencím, vychutnejme si okamžik zastavení a nechme se hýčkat aspoň občas a uvědomme si, že život není jen spěch a shon…

Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, že právě přírodní kosmetika je mým životem. Moje cesta k ní byla o něco delší, zato trvalá a nyní mohu říct s klidným svědomím, že již stálá a pokud to půjde „nikdy končící“. Ráda poznávám nové směry, další produkty a esence, vše spojené s péčí přírodní kosmetikou.

S radostí se nadále vzdělávám i proto, abych Vám mohla předat co nejkvalitnější informace a péči. Ze všeho nejraději se setkávám s Vámi, při poskytování péče. Každé takové opakované setkání jsou mi odměnou a výzvou zároveň.

Děkuji Vám.

Diana Novotná

Klasické kosmetické ošetření metodou Dr. Hauschka

intenzivní a relaxační ošetření určené k harmonizaci všech projevů pleti.

Péče v přibližné délce trvání až 120 min., kosmetička se plně věnuje klientce z hlediska celostního přístupu, kromě péče o obličej, krk a dekolt dochází zároveň k ovlivňování
i ostatních částí těla a psychiky, uvolnění horních a dolních končetin, hlavy a krku, za pomoci speciální intenzivní kúry (výživné ampule), masek, lymfatické stimulace, uvolňujících aromatických kompresí a dalších příjemných procedur. Na přání klientky je možná úprava a barva obočí i barvení řas, právě tak povrchové čištění pleti. Individuální poradenství v rámci péče je zahrnuto v ceně.

Cena 1.690,- Kč

Relaxační kosmetické ošetření Dr. Hauschka

uvolňující péče určená pro všechny projevy pleti.

Ošetření zaujímá přibližně 90 min., zahrnuje celistvou péči o obličej a dekolt, čištění pleti, úpravu obočí, případně barvení řas a obočí, lymfatickou stimulaci, masky, výživnou ampuli, teplé provoněné komprese na obličej, dekolt a šíji další uvolňující péči. Na přání klientky je možná úprava obočí i povrchové čištění pleti. Individuální poradenství v rámci péče je zahrnuto v ceně.

Cena 1.190,- Kč

Čištění pleti kosmetikou Dr. Hauschka

Šetrné čištění pleti v délce cca 60ti min.(dle předchozí dohody ručně nebo ultrazvukem), úprava a barvení obočí, aplikace čistící masky, zklidnění pleti biostimulačním laserem. Individuální poradenství v rámci péče je zahrnuto
v ceně.

Cena 690,- Kč

 

Upozornění: Absenci je nutné omlouvat minimálně 24h před plánovaným termínem, jinak bude při příště návštěvě doúčtován poplatek 290,- za blokaci nevyužitého termínu. V případě takto neomluvených absencí u předplacených dárkových poukazů a laserových kúr, procedura propadá.